Najlepszy przewodnik po pieczeń domowej roboty (Paperback)

Najlepszy przewodnik po pieczeń domowej roboty By Daria Wojciechowska Cover Image
$42.99
UNAVAILABLE

Description


Pieczeń Mięsna do klasyczny komfortowy posilek, idealny zar wno na rodzinne obiady, jak i na specjalne okazje. Z tego przewodnika dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedziec, aby za każdym razem zrobic doskonaly kotlet mielony, od wyboru odpowiednich skladnik w po gotowanie i serwowanie go do perfekcji.


Przewodnik zaczyna się od przeglądu r żnych rodzaj w mięsa mielonego i wypelniaczy, kt rych można użyc do przygotowania pieczeni. Om wiono r wnież typowe blędy, kt rych należy unikac, oraz wskaz wki dotyczące uzyskania idealnej konsystencji i smaku. Stamtąd nauczysz się, jak robic klasyczne przepisy na klopsy, a także kreatywne zwroty akcji, kt re zawierają r żne przyprawy i nadzienia.


Każdy przepis zawiera instrukcje krok po kroku, a także sugestie i wskaz wki dotyczące serwowania resztek. Znajdziesz tu r wnież przepisy na sosy i dodatki, kt re idealnie komponują się z pieczenią, takie jak puree ziemniaczane, pieczone warzywa i sos.


Opr cz tradycyjnych przepis w na klopsy, ten przewodnik zawiera r wnież przepisy na babeczki z klopsikami, mini kotlety mielone, a nawet burgery z klopsikami. Istnieją r wnież przepisy na wykorzystanie resztek klopsa w kreatywny spos b, na przyklad w kanapkach i quesadillach.Product Details
ISBN: 9781835002759
ISBN-10: 1835002757
Publisher: Daria Wojciechowska
Publication Date: May 12th, 2023
Pages: 222
Language: Polish