NiezbĘdna KsiĄŻka Kucharska Na Bulionie (Paperback)

NiezbĘdna KsiĄŻka Kucharska Na Bulionie By Marika Wójcik Cover Image
$43.99
UNAVAILABLE

Description


Co to jest bulion kostny?


Bulion kostny, czasami nazywany bulionem, jest plynem wytwarzanym z gotujących się kości zwierzęcych i tkanki lącznej. Kucharze używają bulionu jako bazy do zup, sos w i sos w. Niekt rzy piją ją samodzielnie.

Od zarania dziej w ludzie robili ros l z kości. Antropolodzy uważają, że ludzie już w czasach prehistorycznych pili plyn z koścmi i innymi częściami zwierząt.

Dostępnych jest 100 kolorowych obrazk w (po jednym dla każdego przepisu), kt re pomogą Ci stworzyc potrawy, kt re wyglądają tak dobrze, jak smakują.


W skr cie, gl wne zalety bulionu kostnego to:

A. Jeśli cierpisz na artretyzm lub jakikolwiek b l staw w, tak jak ja z powodu moich artroskopowych operacji kolana i dw ch nit w wszczepionych w moje kolana, picie bulionu kostnego wspiera zdrowie staw w i może pom c zmniejszyc dyskomfort.

B. Jeśli chcesz miec promienną sk rę od wewnątrz, najpierw użyj bulionu kostnego, aby wspom c zdrowie ukladu pokarmowego, ponieważ nasze naturalne piękno jest ściśle związane z naszymi jelitami.

C. Jeśli jesteś w ciąży lub planujesz zajśc w ciążę, opr cz produkt w mlecznych bulion kostny jest r wnież źr dlem wapnia. Pamiętaj, jeśli nie otrzymasz wystarczającej ilości wapnia z diety, nie wplynie to na rozw j Twojego dziecka, ponieważ Twoje dziecko po prostu pobierze wapń, kt rego potrzebuje z twoich kości.

D. Ros l z kości zawiera kolagen, kt ry w naturalny spos b pomaga zapobiegac i usuwac rozstępy. Nie potrzebujesz tych drogich krem w, mamo

E. Ros l z kości sprzyja detoksykacji, co sprzyja zmniejszeniu efekt w kaca.Product Details
ISBN: 9781835008782
ISBN-10: 183500878X
Publisher: Marika Wojcik
Publication Date: June 12th, 2023
Pages: 238
Language: Polish