Kuchnia Raju (Paperback)

Kuchnia Raju By Maja Sawicka Cover Image
$46.99
UNAVAILABLE

Description


Kuchnia Raju to Tw j najlepszy przewodnik po przygotowywaniu zdrowych i pysznych posilk w, kt ry przeniesie Cię do kulinarnego raju. Dzięki 100 apetycznym przepisom, z kt rych każdemu towarzyszy żywy obraz, ta książka kucharska to wizualna uczta dla zmysl w.


Od śniadania po kolację i wszystko pomiędzy, ta książka kucharska zawiera przepisy, kt re są zar wno pożywne, jak i smaczne. Dzięki opcjom na każdą potrzebę dietetyczną znajdziesz przepisy na posilki bezglutenowe, wegetariańskie i wegańskie, a także klasyczne potrawy mięsożerne, takie jak grillowany stek i pieczony kurczak.


Kuchnia Raju inspiruje do odkrywania nowych kulinarnych horyzont w i eksperymentowania z egzotycznymi skladnikami i odważnymi smakami. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym szefem kuchni, czy początkującym w kuchni, ta książka kucharska zapewnia narzędzia i inspiracje, kt rych potrzebujesz, aby wznieśc swoją grę kulinarną na wyższy poziom.


Każdy przepis w Kuchnia Raju zostal starannie opracowany, aby zapewnic r wnowagę wartości odżywczych i smaku, przy użyciu świeżych skladnik w i sprawdzonych technik.


Od orzeźwiających salatek i pikantnych przystawek po obfite dania gl wne i dekadenckie desery - te przepisy rozbudzą Twoje kubki smakowe i sprawią, że poczujesz się usatysfakcjonowany i odżywiony. Dzięki kolorowym

obrazom i latwym do wykonania przepisom Rajska kuchnia jest idealnym narzędziem dla każdego, kto chce przenieśc swoje posilki na wyższy poziom. Odkryj oszczędzające czas techniki i wskaz wki dotyczące gotowania, kt re pomogą Ci tworzyc posilki o jakości restauracyjnej w zaciszu wlasnej kuchni.Product Details
ISBN: 9781835009673
ISBN-10: 1835009670
Publisher: Maja Sawicka
Publication Date: June 22nd, 2023
Pages: 266
Language: Polish