KsiĄŻka Smaków Diety ZwierzĄt Paszowych: 100 Prostych I Smacznych Przepisów Na DziczyznĘ (Paperback)

KsiĄŻka Smaków Diety ZwierzĄt Paszowych: 100 Prostych I Smacznych Przepisów Na DziczyznĘ By Eva Rakowski Cover Image
$50.98
UNAVAILABLE

Description


Gra w jedzenie Dziczyzna z dzikich zwierząt jest smaczna, niskotluszczowa i zr wnoważona. Wzbogacone naturalnymi smakami diety zwierząt, dziczyzna jest og lnie bardziej aromatyczna niż mięso hodowlane. Gra o gotowaniu może byc prosta i smaczna, niezależnie od tego, czy polowaleś na nią sam, czy kupileś ją od dobrego rzeźnika lub sprzedawcy gier, takiego jak Wild Meat Company.
Wiele os b odrzuca dziczyznę, kt ra może byc zbyt wybredna - wcale nie musi Użyj bażanta zamiast kurczaka w curry lub smażonej na patelni piersi kuropatwy na szybką kolację w dni powszednie. Zr b pyszne ragu z kr lika zamiast zwyklej wolowiny lub zafunduj sobie weekendowy stek z dziczyzny zamiast wolowiny. Ta książka ma zainspirowac Cię do częstszego gotowania i pokazac, jak prosta i pyszna może byc.
Popularne mięso z dziczyzny
  • A. Bażant: Prawdopodobnie najpopularniejszym i najbardziej rozpowszechnionym ptakiem lownym jest bażant. Mlode ptaszki są pyszne po upieczeniu, natomiast starsze mogą byc zapiekane, duszone lub pieczone w garnku. Jeśli jesteś nowicjuszem, jeśli chodzi o gotowanie gry, zacznij od bażanta, ponieważ ma slodki, ziemisty smak, kt ry nie jest przytlaczający. B. Pardwa: Przez wielu uważany za najlepszego ptaka lownego. Posiada ciemne, bogate czerwone mięso i intensywny smak, kt ry dobrze wsp lgra z mocnymi smakami. Możesz zachowac prostotę i upiec z dużą ilością masla w wysokiej temperaturze. C. Kaczka: Dzikie kaczki, w tym krzyż wka, goląb i cyraneczka, są dostępne jesienią i zimą, ale to wlaśnie krzyż wka jest najbardziej prawdopodobna. Dzika kaczka ma bogactwo, kt re nadaje się do r żnorodnych dań, o mniejszej zawartości tluszczu i mocniejszym smaku niż kaczka hodowlana. D. Gęś Dzika gęś ma bogate ciemne mięso i wydziela silny zapach podczas gotowania. Rzeźnikom i handlarzom dziczyzny nie wolno sprzedawac dzikiej gęsi, więc jeśli chcesz spr bowac jednej z nich, będziesz musial ustrzelic wlasną lub otrzymac ją od kogoś, kto to zrobil E. Dziczyzna: Dzięki chudemu mięsu o niskiej zawartości tluszczu dziczyzna jest coraz bardziej popularną alternatywą dla innych mięs czerwonych. Dzika dziczyzna ma przewagę nad mięsem hodowlanym, posiada ciemnoczerwone mięso o bogatym smaku wynikającym ze zr żnicowanej, naturalnej diety. R żne gatunki jeleni r żnią się smakiem i konsystencją, przy czym daniele mają delikatniejszą konsystencję niż potężna czerwień, podczas gdy maleńki mundżak ma najlagodniejszy smak. F. Kr lik: Dziki kr lik jest jednym z najsmaczniejszych i najobfitszych rodzaj w dziczyzny i powinniśmy jeśc go więcej Jest bardzo niskotluszczowy. Ludzie por wnują go do kurczaka, ale w rzeczywistości dziki kr lik jest mocniej doprawiony ciemniejszym mięsem. Mlode kr liki można piec w calości i odrywac mięso, starsze (najlepszym wskaźnikiem jest wielkośc) mogą byc twardsze i lepiej duszone lub wolno gotowane w gulaszu lub curry.


Product Details
ISBN: 9781837620463
ISBN-10: 1837620466
Publisher: Eva Rakowski
Publication Date: August 1st, 2022
Pages: 300
Language: Polish