SkaniŲ ĮdarŲ Kulinarijos Knyga (Paperback)

SkaniŲ ĮdarŲ Kulinarijos Knyga By Aldona Kavaliauskiene Cover Image
$51.99
Not on hand, usually available within 1-5 Days

Description


Įdaras arba įdaras yra valgomasis misinys, daznai sudarytas is zolelių ir krakmolo, pavyzdziui, duonos, naudojamas uzpildyti ertmę ruosiant kitą maisto produktą. Daugelis maisto produktų gali būti įdaryti, įskaitant paukstieną, jūros gerybes ir darzoves. Kaip gaminimo būdas, įdaras padeda islaikyti dregmę, o pats misinys padeda sustiprinti ir sugerti skonį ruosiant.


Populiarus įdaras yra paukstienos įdaras, kurį daznai sudaro dziūveseliai, svogūnai, salierai, prieskoniai ir zoleles, pavyzdziui, salavijas, kartu su viduriais. Priedai taip pat gali būti dziovinti vaisiai ir riesutai (pvz., abrikosai ir migdolų dribsniai) ir kastonai.


Sie kūrybingi receptai įrodo, kad derinant įvairius ingredientus ir tekstūras paprastas patiekalas gali tapti skaniu patiekalu. Taigi, kai kitą kartą ieskosite būdo, kaip savo vakarienei, pietums ar garnyrai įgauti daugiau skonių, bet nenoresite narsyti kelių skirtingų receptų, isbandykite "įdarymo" meną. Garantuoju, kad jums patiks sie "viskas viename" įdaryti maisto produktaiProduct Details
ISBN: 9781837624614
ISBN-10: 1837624615
Publisher: Aldona Kavaliauskiene
Publication Date: August 23rd, 2022
Pages: 306
Language: Lithuanian